Latvija

+371 23075007

Przydatne artykuły

ZALETY MODRZEWIA SYBERYJSKIEGO

Na dzisiejszym rynku istnieje duża liczba materiałów budowlanych przeznaczonych do budowy budynków mieszkalnych. Najbardziej popularne są obecnie domy z modrzewia syberyjskiego - drewno budowlane, wykonane z cennych gatunków, wyróżnia się niezawodnością i trwałością. Jedną z głównych zalet budynków drewnianych jest ich przyjazność dla środowiska, naturalny materiał stwarza przyjemny klimat w pomieszczeniu, a także ma korzystny wpływ na zdrowie człowieka.

czytaj więcej

ZALETY DREWNA

Drzewo – najstarszy materiał znany człowiekowi. Przedmioty drewniane pomagały człowiekowi  zdobywać pożywienie: polować lub pracować na roli, mieszkania ludzi przez wiele wieków były budowane z drewna. Drzewo zawsze chroniło, otaczało, żywiło, leczyło i pomagało człowiekowi. Oczywiście, na przestrzeni stuleci nauczyliśmy się używać innych materiałów - metal, plastik, itp, ale nie ma nic, co by zastąpiło drewno.

Zalety drewna;

czytaj więcej

Konserwacja wyrobów z drewna

Wyroby z drewna naturalnego zawierają komponenty wykonane z samego drewna, a także niektóre składowe wykończone okleiną z naturalnego drewna.

czytaj więcej